Zloženie, užívanie, účinky

Acetylcystein Dr. Max obsahuje liečivo acetylcysteín, mukolyticky aktívnu látku, ktorá riedi hustý hlien v dýchacích cestách.

Viac informácií ...

Recenzie a skúsenosti

Chcete vedieť, čo si o Acetylcystein Dr. Max 600 mg myslia ostatní, aké majú s produktom skúsenosti a aké sú na tento produkt ✅ recenzie? Chcete vedieť, či je cena 10,69€ tá najnižšia alebo môžete produkt zohnať inde lacnejšie? Overte si to na porovnávači cien » Heureka Acetylcystein Dr. Max 600 mg

Zoznam článkov


Pridať komentár

Poznáte tento produkt alebo máte otázky? Ste s Acetylcystein Dr. Max 600 mg spokojný? Zapojte sa do diskusie a pridajte komentár. Vaše hodnotenie a skúsenosti pomôžu pri rozhodovaní.

Alternatívy

PSILO-BALSAM

PSILO-BALSAM
5,69 €